Przejdź do treści

Targi Efektywnosci Energetycznej i Odnawialnych Źródeł Energii

Zdjęcie, Targi Efektywnosci Energetycznej i Odnawialnych Źródeł Energii
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi uczestniczy w Targach Efektywności Energetycznej i OZE odbywających się w dniach 23-24 listopada 2016r. w hali Expo-Łódź przy al. Politechniki 4.

Celem Targów Efektywności Energetycznej i OZE jest prezentacja i wspieranie innowacyjnych rozwiązań z zakresu właściwego gospodarowania energią, technologii służących optymalizacji jej zużycia, termomodernizacji obiektów, podnoszenia efektywności energetycznej oraz wytwarzania energii z "czystych źródeł". Na stoisku Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w oparciu o profesjonalnych doradców energetycznych można uzyskać porady i wsparcie w planowaniu oraz wdrażaniu przyjaznych środowisku inwestycji, jak również wskazaniu dostępnych na rynku źródeł finansowania.

Pierwszy dzień targów jest już za nami, w dniu dzisiejszym nasi doradcy energetyczni czekają na Państwa w godz. 10 - 17.

Serdecznie zapraszamy do naszego ekologicznego, zielonego stoiska.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.