Przejdź do treści

Zajęcia z zakresu edukacji ekologicznej w siedzibie Funduszu

Zdjęcie, Zajęcia z zakresu edukacji ekologicznej w siedzibie Funduszu
W dniu 17 listopada 2016 r. siedzibę WFOŚiGW w Łodzi odwiedziły dzieci i młodzież z Andrespola i Jeżowa. Podczas zajęć w sali edukacyjnej nasi goście uczestniczyli  w zajęciach edukacyjnych z wykorzystaniem programów multimedialnych. Na ścieżce dydaktycznej zlokalizowanej wokół siedziby Funduszu odbyły się zajęcia pozwalające poznać różnego rodzaju odnawialne źródła energii. Po zakończeniu zajęć wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe artykuły promocyjne.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.