Przejdź do treści

Otwarcie Ogródka dydaktycznego przy Przedszkolu Samorządowym nr 12 w Piotrkowie Trybunalskim

Zdjęcie, Otwarcie Ogródka dydaktycznego przy Przedszkolu Samorządowym nr 12 w Piotrkowie Trybunalskim
W dniu 10 listopada 2016 r. w Przedszkolu Samorządowym nr 12 w Piotrkowie Trybunalskim miało miejsce uroczyste otwarcie ogródka dydaktycznego "W zgodzie z przyrodą"

Projekt został zrealizowany w ramach Konkursu zorganizowanego przez WFOŚiGW w Łodzi pn. "Utworzenie ogródków dydaktycznych przy przedszkolach - 2015", a kwota dotacji udzielona przez Fundusz wyniosła 32 055 zł. Uroczystość została otworzona przez Panią Jolantę Piejek - Dyrektor Przedszkola. Wśród zaproszonych gości znaleźli się:
-  przedstawiciele Rady Rodziców,
- rodzice przedszkolaków,
- przedstawiciel Funduszu - pracownik Zespołu ds. Projektów Nieinwestycyjnych -  Pani Katarzyna Szyposzyńska.
Integralnymi częściami powstałego ogródka dydaktycznego są następujące elementy:
- Przyroda w czterech porach roku,
- Eko - ścieżka,
- Mini stacja meterologiczna,
- Pszczółkolandia,
- Mandala przyrodnicza,
- Skarbnica wiedzy przyrodniczej.
Dzięki nim przedszkolaki niemalże przez cały rok mogą obcować z otaczającą przyrodą i zgłębiać jej tajniki.
Uroczystości towarzyszyły liczne konkursy ekologiczne, które udowodniły, że powstanie ogródka dydaktycznego przyczyniło się do podniesienia wiedzy z zakresu ekologii. A każdy przedszkolak że już teraz wie, jak ważna jest dbałość o przyrodę i że warto być EKO.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.