Przejdź do treści

Otwarcie ekopracowni w Gimnazjum w Rozprzy

Zdjęcie, Otwarcie ekopracowni w Gimnazjum w Rozprzy
W dniu 8 listopada 2016 r. w Gimnazjum w Rozprzy odbyło się uroczyste otwarcie ekopracowni, która powstała dzięki wsparciu finansowemu ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

W  otwarciu ekopracowni wzięli udział Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi Pan Andrzej Czapla - Honorowy Obywatel Gminy Rozprza, ks. proboszcz Wiesław Płomiński, sekretarz gminy Rozprza Pani Bożena Nagrodzka oraz skarbnik gminy Pan Bogdan Górecki. W nowej ekopracowni uczniowie zademonstrowali działanie niektórych urządzeń i przedstawili w formie ciekawostek zagadnienia z zakresu ochrony środowiska, anatomii człowieka i budowy DNA.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.