Przejdź do treści

Otwarcie ekopracowni w Publicznej Szkole Podstawowej w Trzepnicy

Zdjęcie, Otwarcie ekopracowni w Publicznej Szkole Podstawowej w Trzepnicy
W dniu 8 listopada 2016r. dokonano uroczystego otwarcia ekopracowni „Drzwi do przyrody”  w Publicznej Szkole Podstawowej im. A. F. Modrzewskiego w Trzepnicy. Ekopracownia  została  utworzona w ramach konkursu pn. „Nasza Eko – pracownia” zorganizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Wartość ogólna zadania 32 100,00 zł w tym dofinansowanie Funduszu w wysokości  26 001,00 zł. W ramach zadania zakupiono: meble, sprzęt multimedialny taki jak: tablica interaktywna z projektorem, aparat fotograficzny, laptop, wizualizer i pomoce dydaktyczne tj. mikroskopy, globusy, model słońca, ziemi i księżyca w ruchu, lupy, stacje pogody, model szkieletu człowieka, atlasy, książki i albumy o tematyce przyrodniczej,  ekologicznej oraz program multimedialny do tablicy interaktywnej.  Pracownię ozdobiła fototapeta i rośliny doniczkowe. Uroczystego otwarciu ekopracowni dokonali: Wójt Gminy Łęki Szlacheckie Pan Piotr Łączny, Dyrektor Biura WFOŚiGW w Łodzi Pani Krystyna Czechowska, Dyrektor PSP Trzepnica Pani Barbara Gągorowska, nauczyciel przyrody Pani Anna Piotrowska, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Wioletta Karbowiak oraz Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Wiktoria Gątkowska.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.