Przejdź do treści

Wyniki III edycji Konkursu "EkoAktywni"

Zdjęcie, Wyniki III edycji Konkursu
Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi przyznał nagrody w III edycji Konkursu "EkoAktywni".

Celem Konkursu "EkoAktywni" było nagrodzenie: organizacji pozarządowych i osób fizycznych za działalność na rzecz ochrony środowiska woj. łódzkiego. Konkurs ogłaszany był w dwóch kategoriach: organizacja pozarządowa i osoba fizyczna w podkategoriach: ochrona siedlisk przyrodniczych i edukacja ekologiczna. Ponadto Zarząd WFOŚiGW w Łodzi ustanowił i przyznał Nagrodę Specjalną w wysokości 10 000,00 zł Panu prof. dr hab. Romualdowi Olaczkowi, za szczególne osiągnięcia na rzecz edukacji ekologicznej i ochrony przyrody na terenie woj. łódzkiego.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i zachęcamy do zapoznania się z wynikami Konkursu.

Wyniki III edycji Konkursu "EkoAktywni"

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.