Przejdź do treści

Otwarcie Eko-pracowni w Szkole Podstawowej w Wojsławicach

Zdjęcie, Otwarcie Eko-pracowni w Szkole Podstawowej w Wojsławicach
W Szkole Podstawowej w Wojsławicach (powiat zduńskowolski) odbyło się uroczyste otwarcie Eko-Pracowni. Przedsięwzięcie zostało zrealizowane ze środków finansowych Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, Gminy Zduńska Wola oraz przy wsparciu Rady Rodziców.

Łącznie na inwestycję przeznaczono ponad 80 tys. zł. Tematem przewodnim eko-pracowni jest WODA. Dzięki nowo powstałej eko-pracowni uczniowie będą mogli zdobywać wiedzę w przebudowanej, odnowionej i bardzo dobrze wyposażonej pracowni. Projekt powstał przy dużym zaangażowaniu nauczycielki przyrody. W uroczystym otwarciu eko-pracowni oraz pokazowej lekcji przyrody bazującej na eksperymentach uczniów z wykorzystaniem zakupionych dzięki dotacji pomocy dydaktycznych i sprzętu, wzięli udział m.in. Wójt Gminy Zduńska Wola Henryk Staniucha, przedstawiciele Rady Gminy, rady Rodziców oraz lokalne media. WFOŚiGW w Łodzi reprezentowała Pani Małgorzata Bartosiak.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.