Przejdź do treści

IV Forum Eksperckie

Zdjęcie, IV Forum Eksperckie
IV Forum Eksperckie - Racjonalizacja zużycia energii. Dnia 4 listopada 2016 roku na terenie WFOŚiG w Łodzi odbyło się IV Forum Eksperckie, którego tematem przewodnim była racjonalizacja zużycia energii. W ramach otwartych drzwi WFOŚiGW w Łodzi samorządowcy, przedstawiciele organizacji pozarządowych, przedsiębiorcy i pracodawcy debatowali nad zintensyfikowaniem działań przeciwdziałających zanieczyszczeniu powietrza w naszym województwie.

Problem ten niestety dotyczy kilku naszych miast dlatego też dobre praktyki w tym zakresie zgromadziły wielu zainteresowanych. Forum uroczyście zainaugurował Wiceprezes Zarządu WFOŚiGW w Łodzi Pan Andrzej Czapla, wykład wprowadzający "Wykorzystanie energii słonecznej w budynkach użyteczności publicznej" wygłosił Pan Łukasz Adrian przedstawiciel firmy APS-Ekoinnowacje. Nie mniej ważnym tematem było omówienie wzorca audytu energetycznego w świetle nowelizacji rozporządzenia w sprawie szczegółowego zakresu i formy audytu energetycznego oraz części audytu remontowego, wzoru kart audytów, a także algorytmu oceny opłacalności przedsięwzięcia termomodernizacyjnego przez Pana Michała Ścibiorka z NOT. Dobre praktyki zaprezentowali przedstawiciele Łowicza i Powiatu Zduńskowolskiego. Doradcy energetyczni zaprezentowali formy wsparcia dostępne w Funduszu.  Dyskusja zaowocowała wymianą doświadczeń i kontaktów co było ważnym celem tego spotkania.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.