Przejdź do treści

Otwarcie nowej Eko-pracowni w Szkole Podstawowej nr 160 w Łodzi

Zdjęcie, Otwarcie nowej Eko-pracowni w Szkole Podstawowej nr 160 w Łodzi
W dniu 28.10.2016 r. w Szkole Podstawowej nr 160 w Łodzi odbyło się uroczyste otwarcie Eko-Pracowni pod tytułem ,,Nic, co w przyrodzie nie jest mi obce – czyli badam, obserwuję, poznaję”. Przedsięwzięcie zostało zrealizowane ze środków finansowych Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi oraz przy wsparciu Rady Rodziców.

Dzięki nowo powstałej eko-pracowni uczniowie będą mogli zdobywać wiedzę w odnowionej i bardzo dobrze wyposażonej pracowni. Projekt powstał przy dużym zaangażowaniu Pani Krystyny Soskiej, nauczycielki przyrody. W uroczystym otwarciu Eko-pracowni oraz pokazowej lekcji przyrody z wykorzystaniem zakupionych dzięki dotacji pomocy dydaktycznych i sprzętu, wzięli udział m.in. Przewodniczący Komisji Edukacji Rady Miejskiej w Łodzi Pan Sylwester Pawłowski, inspektor Oddziału Organizacji Szkół Publicznych Wydziału Edukacji Pan Marcin Józefaciuk, przedstawiciele Rady Osiedla ,,Stare Polesie" oraz Rady Rodziców. WFOŚiGW w Łodzi reprezentowała Pani Wiesława Szczawińska.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.