Przejdź do treści

IV Forum Eksperckie WFOŚiGW w Łodzi

Zdjęcie, IV Forum Eksperckie WFOŚiGW w Łodzi
IV FORUM EKSPERCKIE - Racjonalizacja zużycia energii. Drzwi otwarte nowej energooszczędnej siedziby WFOŚiGW w Łodzi - 4 listopad 2016 rok.

Pragniemy serdecznie zaprosić na IV Forum Eksperckie dotyczące racjonalizacji zużycia energii. Spotkanie dedykowane jest przedstawicielom JST zajmujących się racjonalizacją zużycia energii i wszystkim zainteresowanym tematem. Ma ono na celu promować nowe rozwiązania Funduszu w dziedzinie ochrony środowiska. Podczas tego spotkania celem nadrzędnym będzie zacieśnienie współpracy i wymiana doświadczeń. Celem szczegółowym forum będzie zaprezentowanie nowej siedziby i oferty Funduszu.

 PROGRAM:

11.00-11.15 oficjalne otwarcie IV Forum

11.15-11.40 wykład inauguracyjny Wykorzystanie energii słonecznej w budynkach użyteczności publicznej Łukasz Adrian - APS-EKOINNOWACJE.

11.40-12.00 Omówienie wzorca audytu energetycznego w świetle nowelizacji rozporządzenia w sprawie szczegółowego zakresu i formy audytu energetycznego oraz części audytu remontowego, wzoru kart audytów, a także algorytmu oceny opłacalności przedsięwzięcia termomodernizacyjnego - Michał Ścibiorek, Zespół Usług Technicznych NOT Łódź.

12.00-12.20 Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorców w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE. Racjonalizacja zużycia energii w budynkach użyteczności publicznej oraz zasobach komunalnych należących do jednostek samorządu terytorialnego w celu zmniejszenia emisji zanieczyszczeń do atmosfery - Doradcy Energetyczni, Zespół ds. Funduszy Unii Europejskiej i Doradców Energetycznych w WFOŚiGW w Łodzi.

12.20-12.45  Dobre praktyki w zakresie realizacji przedsięwzięć z zakresu efektywności energetycznej Termomodernizacja budynku wielorodzinnego mieszkalnego
w Łowiczu, ul. Jana Pawła II 169
- Krzysztof Kaliński - Burmistrz Łowicza

Kompleksowa termomodernizacja budynków DPS w Przatówku - Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli, Wydział Inwestycji, Funduszy Zewnętrznych i Rozwoju. Dyskusja panelowa.

12.45-13.30 Drzwi otwarte - zwiedzanie siedziby, konsultacje z pracownikami WFOŚiGW, poczęstunek.

 

Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną na adres: promocja@wfosigw.lodz.pl do dnia 31 października 2016 r.

W zgłoszeniu prosimy o podanie następujących danych: imię,  nazwisko, instytucja, zajmowane stanowisko, kontakt mailowy i telefoniczny. Decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona. O zakwalifikowaniu poinformujemy drogą elektroniczną.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.