Przejdź do treści

II Forum Eksperckie w WFOŚiGW w Łodzi

Zdjęcie, II Forum Eksperckie w WFOŚiGW w Łodzi
W dniu 16 września 2016 r. w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi odbyło się II Forum Eksperckie. Tematyką Forum była "Edukacja ekologiczna - nowe możliwości". Podczas jego trwania pracownicy Funduszu przedstawili ofertę w zakresie edukacji ekologicznej i formy wsparcia oferowane przez WFOŚiGW w Łodzi dla placówek oświatowych i jednostek samorządu terytorialnego województwa łódzkiego. 

Swoją ofertę w zakresieprowadzonych działań w zakresie edukacji ekologicznej przedstawiła przedstawicielka Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego Pani Dorota Zielińska - doradca metodyczny oraz przedstawicielka Wytwórni Filmów Oświatowych Pani Iwona Thomas - Stachacz. W spotkaniu uczestniczyło 50 osób reprezentujących różne szczeble środowiska oświatowego z całego województwa łódzkiego. Uczestnicy Forum mieli okazję zwiedzić nową siedzibę Funduszu i zapoznać się z energooszczędnymi rozwiązaniami w budynku.

 


 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.