Przejdź do treści

II Forum Eksperckie w WFOŚiGW w Łodzi

Zdjęcie, II Forum Eksperckie w WFOŚiGW w Łodzi
W dniu 16 września 2016 r. w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi odbyło się II Forum Eksperckie. Tematyką Forum była "Edukacja ekologiczna - nowe możliwości". Podczas jego trwania pracownicy Funduszu przedstawili ofertę w zakresie edukacji ekologicznej i formy wsparcia oferowane przez WFOŚiGW w Łodzi dla placówek oświatowych i jednostek samorządu terytorialnego województwa łódzkiego. 

Swoją ofertę w zakresieprowadzonych działań w zakresie edukacji ekologicznej przedstawiła przedstawicielka Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego Pani Dorota Zielińska - doradca metodyczny oraz przedstawicielka Wytwórni Filmów Oświatowych Pani Iwona Thomas - Stachacz. W spotkaniu uczestniczyło 50 osób reprezentujących różne szczeble środowiska oświatowego z całego województwa łódzkiego. Uczestnicy Forum mieli okazję zwiedzić nową siedzibę Funduszu i zapoznać się z energooszczędnymi rozwiązaniami w budynku.

 


 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.