Przejdź do treści

WFOŚiGW w Łodzi na MIXERZE REGIONALNY - ŁÓDZKIE 2016

Zdjęcie, WFOŚiGW w Łodzi na MIXERZE REGIONALNY - ŁÓDZKIE 2016
W dniu 4 września 2016 r. WFOŚiGW w Łodzi uczestniczył w Mixerze Regionalnym Łódzkie 2016, który w tym roku był zorganizowany na ul. Piotrkowskiej. Na wszystkich odwiedzających nasze stoisko czekało wiele ciekawych propozycji programowych.

Dla dzieci i młodzieży przygotowaliśmy wiele ciekawych konkursów z zakresu edukacji ekologicznej. Prezentowaliśmy różnego rodzaju modele urządzeń wykorzystujących energię odnawialną tj. energię wiatru, słońca i wody. Oprócz obejrzenia prezentacji modeli turbin wiatrowych, paneli fotowoltaicznych oraz turbin wodnych można było wziąć udział m.in. w konkursach plastycznych, quizach komputerowych, ulicznej grze planszowej, konkursie dotyczącym właściwego segregowania odpadów. Każdy z uczestników otrzymał EKO - talon uprawniający do udziału w loterii "Koło Fortuny" i otrzymał atrakcyjne nagrody. Pracownicy WFOŚiGW w Łodzi udzielali wszystkim zainteresowanym informacji na temat dofinansowania, jakie potencjalni Beneficjencji mogą pozyskać ze środków Funduszu na realizację proekologicznych projektów. Stoisko Funduszu cieszyło się, jak każdego roku, bardzo dużym zainteresowaniem.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym stoisko WFOŚiGW w Łodzi i zapraszamy za rok.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.