Przejdź do treści

Konwent Prezesów WFOŚiGW

Zdjęcie, Konwent Prezesów WFOŚiGW
W dniu 25 sierpnia 2016 r. WFOŚiGW w Łodzi odbył się Konwent Prezesów Funduszy z całego kraju. Podczas spotkania zaprezentowano przykłady dotyczące gospodarki odpadami w oparciu o działalność spółki „EKO-REGION” oraz zasygnalizowano problemy dotyczące planu gospodarowania odpadami komunalnymi na przykładzie województwa łódzkiego, a następnie Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi Pan Bohdan Cezary Dierżek przedstawił przedsięwzięcia z zakresu gospodarowania odpadami finansowane przez łódzki Fundusz.

W trakcie Konwentu Prezesi rozmawiali o sprawach istotnych w działalności WFOŚiGW. Ponadto w trakcie spotkania zostały podpisane aneksy do umowy z NFOŚiGW dotyczącej Projektów Doradztwa Energetycznego. W Konwencie uczestniczył przedstawiciel NFOŚiGW Pan Grzegorz Witkowski p.o. Kierownika Zespołu ds. Współpracy Regionalnej.  

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.