Przejdź do treści

Rozstrzygnięcie konkursu

W dniu 11.08.2009 r., w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi odbyło się posiedzenie Kolegium Konkursowego powołanego do konkursu ?NATURA I KRAJOBRAZ ZIEMI ŁÓDZKIEJ?.
W dniu 11.08.2009 r., w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi odbyło się posiedzenie Kolegium Konkursowego powołanego do konkursu „NATURA I KRAJOBRAZ ZIEMI ŁÓDZKIEJ”.

Po dokonaniu oceny złożonych prac konkursowych Kolegium zaproponowało przyznanie:
  • Nagrody I stopnia dla Towarzystwa Fotograficznego im. Edmunda Osterloffa w Radomsku
  • Nagrody  II stopnia dla Stowarzyszenia „Film-Przyroda-Kultura” w Łodzi

W dniu 13.08.2009 r. Zarząd WFOŚiGW w Łodzi przyznał laureatom nagrody finansowe zgodnie z rozstrzygnięciem Kolegium w wysokości 12.000,00 zł. (I miejsce) i 5.000,00 zł. (II miejsce).

Dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie i serdecznie gratulujemy laureatom

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.