Przejdź do treści

Projekt Strategii działania WFOŚiGW w Łodzi na lata 2017-2020

Realizując przyjętą w WFOŚiGW w Łodzi politykę transparentności podejmowanych działań  oraz zasadę konsultacji  społecznych  udostępniamy Państwu projekt Strategii działania WFOŚiGW w Łodzi na lata 2017-2020. Zapraszamy Państwa i informujemy o możliwości zgłoszenia uwag i propozycji do przygotowanego projektu Strategii.

Uwagi można zgłaszać w terminie do  05  września 2016 r. droga elektroniczną na adres e-mail: dlinowiecka@wfosigw.lodz.pl .
Po zakończeniu konsultacji społecznych, rozpatrzeniu zgłoszonych uwag oraz korekcie i edycji tekstu zostanie przygotowany ostateczny projekt dokumentu.

Do pobrania:

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.