Przejdź do treści

Dokumenty

Informujemy, iż WFOŚiGW w Łodzi przystępuje do opracowania Listy Przedsięwzięć Priorytetowych na rok 2012. Prosimy wszystkich Beneficjentów o zapoznanie się z informacją Prezesa Zarządu w tej sprawie.

INFORMACJA DLA BENEFICJENTÓW


LISTA PRZEDSIĘWZIĘĆ PRIORYTETOWYCH NA ROK 2012
WFOŚiGW w Łodzi przystępuje do opracowania projektu "Listy przedsięwzięć priorytetowych na rok 2012". Prosimy Państwa o zapoznanie się z pismem Prezesa Zarządu, a następnie o wypełnienie tabeli , właściwe nazwanie pliku (zgodnie z treścią pisma) i przesłanie go w formie elektronicznej pod adres fundusz@wfosigw.lodz.pl.


INFORMACJA W SPRAWIE POZYSKANIA DOFINANSOWANIA ZE ŚRODKÓW WFOŚiGW W ŁODZI

WFOŚiGW w Łodzi uprzejmie informuje, iż Wnioskodawcy, aby ubiegać się o dofinansowanie zadań ze środków Funduszu zobowiązani są do zapoznania się z „Instrukcją wypełniania wniosków” oraz złożenia kompletu dokumentów odpowiednio do dziedziny ochrony środowiska, zgodnie z zatwierdzonymi formularzami wniosków na rok 2011. Wzory formularzy znajdują się poniżej w linku "DOKUMENTY DO POBRANIA".


Jednocześnie informujemy o konieczności zapoznania się z obowiązującym „ Katalogiem kosztów kwalifikowanych dla zadań dofinansowywanych ze środków WFOŚiGW w Łodzi.

DOKUMENTY DO POBRANIABiuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.