Przejdź do treści

III Forum Ekologiczne

Zdjęcie, III Forum Ekologiczne
Zapraszamy do udziału w III Forum Ekologicznym, które odbędzie się w dniach 14-16 września 2016 roku w Kołobrzegu.

Wydarzenie ukierunkowane jest na szeroki zakres problematyki zrównoważonego rozwoju, który obejmie zagadnienia związane m. in. z ekologicznymi rozwiązaniami w budownictwie, polityką morską, finansowaniem ekologicznych inwestycji, tworzeniem i funkcjonowaniem ekologicznych miast przyszłości, wdrażaniem systemów gospodarki odpadami w obiegu zamkniętym, bezpieczeństwie energetycznym Polski.

Przygotowane zostanie 19 paneli tematycznych, w których głos zabierze ponad 80 prelegentów z kraju i zagranicy. Mamy nadzieję, że obecność na Forum ekspertów merytorycznych z całej Europy, ciekawe tematy i dyskusje zachęcą Państwa do wzięcia udziału w III Forum Ekologicznym.

Więcej informacji o Forum na stronie:  www.forum-ekologiczne.pl

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.