Przejdź do treści

Lista kandydatów spełniająca wymagania formalne - Inspektor w Zespole ds. Projektów Inwestycyjnych

LISTA KANDYDATÓW SPEŁNIAJĄCYCH WYMAGANIA FORMALNE (dotyczy procedury naboru na 2 etaty na stanowisko: Inspektor w Zespole ds. Projektów Inwestycyjnych w WFOŚiGW w Łodzi)

Nazwa Instytucji: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Oferowane Stanowisko: Inspektor w Zespole ds. Projektów Inwestycyjnych

Informujemy, że w wyniku przeprowadzonej oceny formalnej złożonych aplikacji na ww. stanowisko pracy, do następnego etapu rekrutacji zakwalifikowali się następujący kandydaci spełniający wymagania formalne określone w ogłoszeniu:

Lp.   Nazwisko i Imię           Miejsce zamieszkania

1.    Łabędzka Edyta        Zduńska Wola
2.    Chądzyński Marcin    Piotrków Tryb.
3.    Siuta Dominika         Łódź
4.    Ogrodnik Sławomir    Wola Krzysztoporska
5.    Żyndul Małgorzata     Łódź
6.    Mentrycka Karolina    Łódź
7.    Pachulski Michał        Sieradz
8.    Konderak Paulina      Łódź
9.    Müller Magdalena      Łódź
10.  Krawiec Hubert          Piotrków Tryb.
11.  Marciniak Izabela      Łódź
12.  Podsiadło Maciej       Brzeziny

Jednocześnie informujemy, iż kolejny etap rekrutacji polegał będzie na przeprowadzeniu testu kwalifikacyjnego sprawdzającego wiedzę teoretyczną. Test odbędzie się w dniu 19.07.2016 r. w sali edukacyjnej w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi (ul. Dubois 118, 93-465 Łódź) o godz. 9.30.

Kandydaci wskazani powyżej powinni stawić się z dowodami osobistymi. Nieobecność traktowana będzie jako rezygnacja z ubiegania się o ww. stanowisko, bez względu na jej przyczyny.

Kolejnym etapem rekrutacji będzie przeprowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej z kandydatami, która odbędzie się w dniu 19.07.2016 r. od godziny 10.30 w sali edukacyjnej w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi.

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.