Przejdź do treści

Lista kandydatów spełniająca wymagania formalne - Inspektor w Zespole ds. Projektów Inwestycyjnych

LISTA KANDYDATÓW SPEŁNIAJĄCYCH WYMAGANIA FORMALNE (dotyczy procedury naboru na 2 etaty na stanowisko: Inspektor w Zespole ds. Projektów Inwestycyjnych w WFOŚiGW w Łodzi)

Nazwa Instytucji: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Oferowane Stanowisko: Inspektor w Zespole ds. Projektów Inwestycyjnych

Informujemy, że w wyniku przeprowadzonej oceny formalnej złożonych aplikacji na ww. stanowisko pracy, do następnego etapu rekrutacji zakwalifikowali się następujący kandydaci spełniający wymagania formalne określone w ogłoszeniu:

Lp.   Nazwisko i Imię           Miejsce zamieszkania

1.    Łabędzka Edyta        Zduńska Wola
2.    Chądzyński Marcin    Piotrków Tryb.
3.    Siuta Dominika         Łódź
4.    Ogrodnik Sławomir    Wola Krzysztoporska
5.    Żyndul Małgorzata     Łódź
6.    Mentrycka Karolina    Łódź
7.    Pachulski Michał        Sieradz
8.    Konderak Paulina      Łódź
9.    Müller Magdalena      Łódź
10.  Krawiec Hubert          Piotrków Tryb.
11.  Marciniak Izabela      Łódź
12.  Podsiadło Maciej       Brzeziny

Jednocześnie informujemy, iż kolejny etap rekrutacji polegał będzie na przeprowadzeniu testu kwalifikacyjnego sprawdzającego wiedzę teoretyczną. Test odbędzie się w dniu 19.07.2016 r. w sali edukacyjnej w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi (ul. Dubois 118, 93-465 Łódź) o godz. 9.30.

Kandydaci wskazani powyżej powinni stawić się z dowodami osobistymi. Nieobecność traktowana będzie jako rezygnacja z ubiegania się o ww. stanowisko, bez względu na jej przyczyny.

Kolejnym etapem rekrutacji będzie przeprowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej z kandydatami, która odbędzie się w dniu 19.07.2016 r. od godziny 10.30 w sali edukacyjnej w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.