Przejdź do treści

Podsumowanie projektu z zakresu edukacji ekologicznej w Publicznym Przedszkolu w Wartkowicach

Zdjęcie, Podsumowanie projektu z zakresu edukacji ekologicznej w Publicznym Przedszkolu w Wartkowicach
W dniu 16 czerwca 2016 roku przy Publicznym Przedszkolu w Wartkowicach, odbył się „Piknik rodzinny” podsumowujący realizację projektu pn.: „Cztery żywioły znamy o ekologię dbamy - edukacja ekologiczna w Publicznym Przedszkolu w Wartkowicach”, którego realizację dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Dla uczestników pikniku przygotowano wiele atrakcyjnych gier, zabaw i quizów, a także wspólnie segregowano śmieci. Uroczystość uświetnił występ przedszkolaków. Realizowany przez Przedszkole w Wartkowicach projekt obejmował szereg wycieczek i warsztatów, podczas których dzieci poszerzyły swoją wiedzę o żywiołach jakimi są ogień, woda, powietrze i ziemia. Ponadto placówka wzbogaciła się w liczne pomoce dydaktyczne, które były niezbędne do realizacji projektu. W uroczystości podsumowującej realizację projektu uczestniczył Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi p. Wiesław Łukomski.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.