Przejdź do treści

Podsumowanie projektu z zakresu edukacji ekologicznej w Publicznym Przedszkolu w Wartkowicach

Zdjęcie, Podsumowanie projektu z zakresu edukacji ekologicznej w Publicznym Przedszkolu w Wartkowicach
W dniu 16 czerwca 2016 roku przy Publicznym Przedszkolu w Wartkowicach, odbył się „Piknik rodzinny” podsumowujący realizację projektu pn.: „Cztery żywioły znamy o ekologię dbamy - edukacja ekologiczna w Publicznym Przedszkolu w Wartkowicach”, którego realizację dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Dla uczestników pikniku przygotowano wiele atrakcyjnych gier, zabaw i quizów, a także wspólnie segregowano śmieci. Uroczystość uświetnił występ przedszkolaków. Realizowany przez Przedszkole w Wartkowicach projekt obejmował szereg wycieczek i warsztatów, podczas których dzieci poszerzyły swoją wiedzę o żywiołach jakimi są ogień, woda, powietrze i ziemia. Ponadto placówka wzbogaciła się w liczne pomoce dydaktyczne, które były niezbędne do realizacji projektu. W uroczystości podsumowującej realizację projektu uczestniczył Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi p. Wiesław Łukomski.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.