Przejdź do treści

Ministerstwo Rozwoju zaprasza do udziału w III edycji konkursu "Fundusze w obiektywie"

Zdjęcie, Ministerstwo Rozwoju zaprasza do udziału w III edycji konkursu
 Ministerstwo Rozwoju zaprasza pasjonatów fotografii do udziału w trzeciej edycji Konkursu „Fundusze w obiektywie”. Wystarczy znaleźć w swojej okolicy ciekawą inwestycję związaną z ochroną środowiska, dofinansowaną z funduszy europejskich, zrobić zdjęcie i zamieścić je wraz z opisem na stronie www.mapadotacji.gov.pl. Konkurs „Fundusze w obiektywie” został przedłużony do 30 czerwca 2016 r.

Do wygrania są atrakcyjne nagrody - bony upominkowe, a także dodatkowa nagroda specjalna dla najlepszego zgłoszenia projektu dofinansowanego z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2007-2013.

Co zrobić, aby wygrać?

  • wejść na stronę www.mapadotacji.gov.pl link otwiera się w nowym oknie);
  • znaleźć w wyszukiwarce projekt, dodać do niego opis, zdjęcie, film lub prezentację;
  • wypełnić formularz i przesłać materiały;
  • potwierdzić aktywację w e-mailu, który zostanie przysłany.

Szczegółowe zasady konkursu znajdują się w Regulamin Konkursu link otwiera się w nowym oknie). Portal "Mapa Dotacji" jest kompleksową bazą projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich. Zawiera ponad 203 tys. projektów, które krok po kroku zmieniają Polskę. Portal gromadzi podstawowe informacje o projektach realizowanych już od ponad 10 lat. Wiele z nich posiada również bazę fotograficzną i szersze opisy.


Źródło: Ministerstwo Środowiska

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.