Przejdź do treści

I Forum Eksperckie w WFOŚiGW w Łodzi

Zdjęcie, I Forum Eksperckie w WFOŚiGW w Łodzi
Dnia 10 czerwca 2016 r na terenie WFOŚiG w Łodzi odbyło się I Forum Eksperckie dotyczące edukacji ekologicznej. W spotkaniu uczestniczyło 76 osób reprezentujących różne szczeble środowiska oświatowego z całego województwa łódzkiego. Głównym tematem było wypracowanie nowych innowacyjnych rozwiązań dotyczących edukacji ekologicznej na bazie zdobytych doświadczeń i nowych możliwości związanych z energooszczędną siedzibą Funduszu i powstającą nową pracownią edukacyjną. Forum uroczyście zainaugurował Wiceprezes Zarządu WFOŚiGW w Łodzi Pan Wiesław Łukomski, a wykład wprowadzający wygłosił prof. Romuald Olaczek.

W trakcie Forum pojawiły się wnioski i sugestie proponowane przez uczestników dotyczące nowych obszarów działań z zakresu edukacji ekologicznej.

 

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.