Przejdź do treści

Decyzja Zarządu WFOŚiGW w Łodzi w sprawie finansowania zadań dotyczących programu lub aktualizacji programu usuwania wyrobów zawierających azbest

Uprzejmie informujemy, iż Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi podjął decyzję o  finansowaniu zadań  dotyczących programu lub aktualizacji programu usuwania wyrobów zawierających azbest w sposób następujący:
  • opracowanie programu usuwania wyrobów zawierających azbest - do 90% kosztów całkowitego zadania zgodnie z § 14 pkt 2 "Zasad udzielania pomocy finansowej ze środków WFOŚiGW w Łodzi";
  • opracowanie aktualizacji programu usuwania wyrobów zawierających azbest dla Wnioskodawców, którzy nie korzystali z dofinansowania Funduszu na opracowanie ww. programu - do 50 % kosztu całkowitego zadania.

Jednocześnie informujemy, że Fundusz nie będzie finansował opracowania aktualizacji programu usuwania wyrobów zawierających azbest, w sytuacji gdy w latach poprzednich Wnioskodawca otrzymał dofinansowanie ze środków Funduszu na opracowanie programu usuwania wyrobów zawierających azbest.  

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.