Przejdź do treści

Pierwsze zajęcia z zakresu edukacji ekologicznej w nowej siedzibie WFOŚiGW w Łodzi

Zdjęcie, Pierwsze zajęcia z zakresu edukacji ekologicznej w nowej siedzibie WFOŚiGW w Łodzi
W dniu dzisiejszym tj. 10 maja 2016 r. w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi przy ul. Dubois 118 odbyły się pierwsze zajęcia z zakresu edukacji ekologicznej w nowo utworzonej sali edukacyjnej oraz na ścieżce dydaktycznej zlokalizowanej wokół siedziby Funduszu. Pierwszymi uczestnikami zajęć w naszej nowej siedzibie byli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 41 w Łodzi, którzy wzięli udział w przygotowanych zajęciach terenowych na ścieżce edukacyjnej, konkursie plastycznym oraz obejrzeli filmy przybliżające działalność Funduszu. Po zakończeniu zajęć wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe artykuły promocyjne, a zwycięzcy konkursu plastycznego dodatkowe nagrody.

Dzisiejsza wizyta uczniów szkoły podstawowej zapoczątkowała cykl zajęć z zakresu edukacji ekologicznej, które będą prowadzone w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi w bieżącym roku.

 

 

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.