Przejdź do treści

Światowy Dzień Wody - świętuj razem z nami!

Zdjęcie, Światowy Dzień Wody - świętuj razem z nami!
Dziś - 22 marca na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Wody (eng. World Water Day), który został uchwalony 22 grudnia 1992 roku rezolucją A/RES/47/193 Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych.

Głównym celem tego dnia jest zwrócenie uwagi społeczności na całym świecie na negatywny wpływ wielu czynników (m.in. takich jak: wzrost populacji, uprzemysłowienie, czy klęski żywiołowe) na systemy wodne. Tegoroczne Obchody Dnia Wody odbywają się pod hasłem: "Woda i praca". Hasło przewodnie nie jest przypadkowe, gdyż w dzisiejszych czasach ponad połowa osób pracujących, czyli ok. 1,5 biliona ludzi pracuje w sektorach powiązanych z wodą, a niemalże praca wszystkich z nas od niej w dużym stopniu zależy.

Na naszym profilu na Facebooku znajduje się oficjalny filmik oirganizacju UN - Water promujący tegoroczne obchody. Zachęcamy do obejrzenia!


Wiecej informacji na temat Światowego Dnia Wody znajdziecie Państwo na stronie Organizatora:

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.