Przejdź do treści

Jutro - 19 marca - Godzina dla Ziemi (ang. Earth Hour). O godzinie 20.30 nie zapomnijcie zgasić światła!

Zdjęcie, Jutro - 19 marca - Godzina dla Ziemi (ang. Earth Hour). O godzinie 20.30 nie zapomnijcie zgasić światła!
Już po raz 10 wybije Godzina dla Ziemi WWF (WWF - ang. dawniej World Wildlife Fund, czyli "Światowy Fundusz na rzecz Przyrody"). W ramach tej akcji na symboliczną godzinę na całym świecie zgasną iluminacje ozdabiające sławne budynki oraz zostanie wyłączone światło w domach osób, które zadeklarowały chęć udziału w tej proekologicznej akcji.
Tegoroczna edycja Godziny dla Ziemi odbędzie się pod hasłem "Godzina dla wilka. Bądź głosem, którzy go nie mają" i ma na celu zwrócenie uwagi społeczności na problemy, z jakimi w dzisiejszych czasach zmaga się ten gatunek.

Więc nie zapomnijcie - jutro, czyli 19 marca o 20.30 wyłączcie światło na symboliczną godzinę! W ten sposób weźmiecie udział w dużej międzynarodowej i proekologicznej akcji!

Więcej informacji na temat tegorocznej inicjatywy znajduje się na oficjalnej stronie WWF:


Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.