Przejdź do treści

Jutro - 19 marca - Godzina dla Ziemi (ang. Earth Hour). O godzinie 20.30 nie zapomnijcie zgasić światła!

Zdjęcie, Jutro - 19 marca - Godzina dla Ziemi (ang. Earth Hour). O godzinie 20.30 nie zapomnijcie zgasić światła!
Już po raz 10 wybije Godzina dla Ziemi WWF (WWF - ang. dawniej World Wildlife Fund, czyli "Światowy Fundusz na rzecz Przyrody"). W ramach tej akcji na symboliczną godzinę na całym świecie zgasną iluminacje ozdabiające sławne budynki oraz zostanie wyłączone światło w domach osób, które zadeklarowały chęć udziału w tej proekologicznej akcji.
Tegoroczna edycja Godziny dla Ziemi odbędzie się pod hasłem "Godzina dla wilka. Bądź głosem, którzy go nie mają" i ma na celu zwrócenie uwagi społeczności na problemy, z jakimi w dzisiejszych czasach zmaga się ten gatunek.

Więc nie zapomnijcie - jutro, czyli 19 marca o 20.30 wyłączcie światło na symboliczną godzinę! W ten sposób weźmiecie udział w dużej międzynarodowej i proekologicznej akcji!

Więcej informacji na temat tegorocznej inicjatywy znajduje się na oficjalnej stronie WWF:


Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.