Przejdź do treści

Terminy przedkładania wykazów i sprawozdań oraz wnoszenia opłat środowiskowych za rok 2015

W nawiązaniu do prośby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego NFOŚiGW umieścił na swojej stronie internetowej komunikat dotyczący przedkładania wykazów i sprawozdań oraz wnoszenia opłat środowiskowych.
Komunikat znajduje się on pod poniższym:

 

Komunikat dotyczy obowiązków względem urzędów marszałkowskich, GIOŚ oraz NFOŚiGW. Jego celem jest zwiększenie ilości przekazywanych wykazów i sprawozdań, a także wzrost wnoszonych opłat środowiskowych. W ocenie NFOŚiGW zasadne jest, aby informacje na temat opłat za korzystanie ze środowiska zamieszczali na swoich stronach internetowych - także inni beneficjenci opłat tj. powiaty, gminy oraz WFOŚiGW, co pozwoli dotrzeć do zdecydowanie większej ilości odbiorców.

Rachunkiem bankowym NFOŚiGW dla wpłat opłat za usunięcie drzew lub krzewów oraz kar, o których mowa w art. 88 ust. 1 ustawy o ochronie przyrody (nakładanych przez marszałków województw) jest rachunek prowadzony w BGK Oddział w Warszawie o nr: 28 1130 1062 0000 0109 9520 0001.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.