Przejdź do treści

Informacja na temat szkolenia z zakresu polityki antykorupcyjnej

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zachęca do podniesienia świadomości w zakresie prawodawstwa oraz polityki antykorupcyjnej. W związku z powyższym informujemy, że Centralne Biuro Antykorupcyjne realizuje projekt pn. "Rozwój systemu szkoleń antykorupcyjnych", finansowany ze środków Programu Zapobiegania i Zwalczania Przestępczości (ang. Prevention of and Fight against Crime - ISEC). W ramach projektu została uruchomiona ogólnodostępna platforma e-learningowa, zawierająca szkolenia antykorupcyjne, dedykowane m. in. przedstawicielom administracji publicznej.

Są one podzielone na trzy bloki tematyczne, tj.:

  • Korupcja w administracji publicznej (prawne i instytucjonalne instrumenty walki z korupcją),
  • Korupcja w biznesie (rozwiązania antykorupcyjne w obrocie prawnym i gospodarczym),
  • Społeczne skutki korupcji (wpływ korupcji na deficyt budżetowy oraz jej związek ze zjawiskami społecznymi typu kryzys czy bezrobocie).


Informację na temat tego szkolenia znajdziecie Państwo na stronie:

Zamieszczone są tam instrukcje rejestracji i logowania oraz wsparcie techniczne dla użytkowników. Każdy z bloków zakończony jest testem wiedzy, po zaliczeniu którego uczestnik otrzyma stosowny certyfikat.

Zachęcamy do uczestnictwa!

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.