Przejdź do treści

Nowe ekopracownie na terenie powiatu piotrkowskiego dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Łodzi otwarte!

Zdjęcie, Nowe ekopracownie na terenie powiatu piotrkowskiego dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Łodzi otwarte!
W ostatnim czasie na terenie powiatu piotrkowskiego w Gminie Grabica zostały uroczyście otwarte trzy nowe ekopracownie, które zostały dofinansowane ze środków łódzkiego Funduszu na łączną kwotę wynoszącą ok. 100 tys. zł. 

Dzięki tym środkom finansowym nowe pomoce dydaktyczne, sprzęt multimedialny i rtv, meble i rośliny doniczkowe trafiły do Gimnazjum im. Marii Konopnickiej w Szydłowie, Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Brzozie oraz do Szkoły Podstawowej im. Janiny Porazińskiej w Boryszowie. Na wszystkich uroczystościach Fundusz reprezentowany był przez Dyrektor Biura - Panią Krystynę Czechowską.

Fotorelacja z otwarcia pracowni nauk przyrodniczych "Nasze małe ekseperymentarium" ze Szkoły Podstawowej im. Janiny Porazińskiej w Boryszewie znajdują się na naszym profilu na Facebooku. Zapraszamy do obejrzenia i polubienia!

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.