Przejdź do treści

Nowe ekopracownie na terenie powiatu piotrkowskiego dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Łodzi otwarte!

Zdjęcie, Nowe ekopracownie na terenie powiatu piotrkowskiego dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Łodzi otwarte!
W ostatnim czasie na terenie powiatu piotrkowskiego w Gminie Grabica zostały uroczyście otwarte trzy nowe ekopracownie, które zostały dofinansowane ze środków łódzkiego Funduszu na łączną kwotę wynoszącą ok. 100 tys. zł. 

Dzięki tym środkom finansowym nowe pomoce dydaktyczne, sprzęt multimedialny i rtv, meble i rośliny doniczkowe trafiły do Gimnazjum im. Marii Konopnickiej w Szydłowie, Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Brzozie oraz do Szkoły Podstawowej im. Janiny Porazińskiej w Boryszowie. Na wszystkich uroczystościach Fundusz reprezentowany był przez Dyrektor Biura - Panią Krystynę Czechowską.

Fotorelacja z otwarcia pracowni nauk przyrodniczych "Nasze małe ekseperymentarium" ze Szkoły Podstawowej im. Janiny Porazińskiej w Boryszewie znajdują się na naszym profilu na Facebooku. Zapraszamy do obejrzenia i polubienia!

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.