Przejdź do treści

Panel dyskusyjny na temat finansowania OZE z udziałem WFOŚiGW w Łodzi

Zdjęcie, Panel dyskusyjny na temat finansowania OZE z udziałem WFOŚiGW w Łodzi
Podczas drugiego dnia Forum Gospodarczego Powiatu Bełchatowskiego jednym z punktów agendy był panel dyskusyjny "Odnawialne źródła energii – wyzwania dla regionu bełchatowskiego" na temat możliwości finansowania inwestycji związanych z OZE. Ze strony Funduszu udział w dyskusji wzięli: Zastępca Prezesa Zarządu - Pan Bohdan Cezary Dzierżek oraz Dyrektor Biura - Pani Krystyna Czechowska.

Omówili oni zasady udzielania dofinansowania ze środków Funduszu zadań wykorzystujących odnawialne źrodła energii  oraz podzieli się doświadczeniami w zakresie wspierania tego typu inicjatyw przez łódzki Fundusz. "Zapotrzebowanie na tego typu projekty jest coraz większe, zachęcamy wszystkich do kontaktu z pracownikami Funduszu, jesteśmy otwarci na współpracę" - podkreślała Dyrektor Czechowska.

I Forum Gospodarcze Powiatu Bełchatowskiego obfitowało w wiele merytorycznych spotkań, prelekcji oraz dyskusji dotyczących m.in.:

  •  przedsiębiorczości,
  •  innowacji,
  •  biznesu,
  •  możliwości współpracy samorządów z innymi podmiotami gospodarczymi,
  •  oraz wszelkich możliwych dróg rozwoju, jakie przynosi nam współczesna gospodarka.

Obecność przedstawicieli Funduszu na tym wydarzeniu pokazała, że zainteresowanie ochroną środowiska jest także coraz większe oraz że różne grupy Beneficjentów szukają możliwości uzyskania wsparcia dla swoich proekologicznych inwestycji.

Fotorelcja z panelu dyskusyjnego z udziałem Funduszu znajduje się pod poniższym linkiem na naszym profilu na Facebooku. Zapraszamy do odwiedzenia i polubienia:

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.