Przejdź do treści

Panel dyskusyjny na temat finansowania OZE z udziałem WFOŚiGW w Łodzi

Zdjęcie, Panel dyskusyjny na temat finansowania OZE z udziałem WFOŚiGW w Łodzi
Podczas drugiego dnia Forum Gospodarczego Powiatu Bełchatowskiego jednym z punktów agendy był panel dyskusyjny "Odnawialne źródła energii – wyzwania dla regionu bełchatowskiego" na temat możliwości finansowania inwestycji związanych z OZE. Ze strony Funduszu udział w dyskusji wzięli: Zastępca Prezesa Zarządu - Pan Bohdan Cezary Dzierżek oraz Dyrektor Biura - Pani Krystyna Czechowska.

Omówili oni zasady udzielania dofinansowania ze środków Funduszu zadań wykorzystujących odnawialne źrodła energii  oraz podzieli się doświadczeniami w zakresie wspierania tego typu inicjatyw przez łódzki Fundusz. "Zapotrzebowanie na tego typu projekty jest coraz większe, zachęcamy wszystkich do kontaktu z pracownikami Funduszu, jesteśmy otwarci na współpracę" - podkreślała Dyrektor Czechowska.

I Forum Gospodarcze Powiatu Bełchatowskiego obfitowało w wiele merytorycznych spotkań, prelekcji oraz dyskusji dotyczących m.in.:

  •  przedsiębiorczości,
  •  innowacji,
  •  biznesu,
  •  możliwości współpracy samorządów z innymi podmiotami gospodarczymi,
  •  oraz wszelkich możliwych dróg rozwoju, jakie przynosi nam współczesna gospodarka.

Obecność przedstawicieli Funduszu na tym wydarzeniu pokazała, że zainteresowanie ochroną środowiska jest także coraz większe oraz że różne grupy Beneficjentów szukają możliwości uzyskania wsparcia dla swoich proekologicznych inwestycji.

Fotorelcja z panelu dyskusyjnego z udziałem Funduszu znajduje się pod poniższym linkiem na naszym profilu na Facebooku. Zapraszamy do odwiedzenia i polubienia:

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.