Przejdź do treści

Przedstawiciele WFOŚiGW w Łodzi na I Forum Gospodarczym Powiatu Bełchatowskiego

Zdjęcie, Przedstawiciele WFOŚiGW w Łodzi na I Forum Gospodarczym Powiatu Bełchatowskiego
2 lutego 2016 r. miało miejsce otwarcie I Forum Gospodarczego Powiatu Bełchatowskiego. Zostało ono zorganizowane z myślą o przedsiębiorcach oraz o wszystkich tych, którzy zainteresowani są sferą biznesu i jej współpracą ze środowiskiem samorządowym, a także nowymi trendami w technologiach.  

WFOŚiGW w Łodzi reprezentowany był przez:

  • Prezesa Zarządu - Pana Tomasza Łyska,
  • Zastępcę Prezesa Zarządu - Pana Bohdana Cezarego Dzierżka,
  • Dyrektor Biura - Panią Krystynę Czechowską,
  • Pracownika Zespołu ds. Promocji - Katarzynę Szyposzyńską. 

Po inauguracji Forum nastąpiła prezentacja "Możliwości finansowania przedsiębiorstw ze źródeł publicznych i prywatnych". Ze strony Funduszu w roli prelegenta wystąpiła Dyrektor Biura - Krystyna Czechowska, która omówila profil działalności WFOŚiGW w Łodzi, ze szczególnym uwzględnieniem oferty dedykowanej przedsiębiorcom. Wszystkie wystąpienia zostały podsumowane w panelu dyskusyjnym, podczas którego Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi - Pan Bohdan Cezary Dzierżek, jako jeden z panelistów, odpowiadał na pytania zgromadzonych gości. Dziękujemy wszystkim przybyłym za zainteresowanie naszą ofertą. Podczas drugiego dnia Forum zaprezentujemy możliwości finansowania OZE ze środków Funduszu. Zapraszamy!

Fotorelacja z pierwszego dnia Forum znajduje się na naszym profilu na Facebooku. Zapraszamy do odwiedzenia i polubienia:

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.