Przejdź do treści

Dofinansowanie ze środków WFOŚiGW w Łodzi w roku 2016

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje, iż do dnia 25.01.2016 r. na stronie internetowej Funduszu w zakładce Dla Beneficjentów zostaną zamieszczone informacje o wznowieniu naboru wniosków o dofinansowanie na rok 2016 wraz z nowymi formularzami i terminarzem planowanych naborów dla wniosków rozpatrywanych w trybie konkursowym oraz w ramach programów priorytetowych.

Informacje o naborach, regulaminy konkursów i ewentualne inne szczegółowe warunki udzielania wsparcia będą sukcesywnie zamieszczane w Aktualnościach oraz innych dedykowanych zakładkach, takich jak Konkursy, czy Programy Priorytetowe.
Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi zasadami udzielania pomocy finansowej. Dostępne są one pod poniższym linkiem:

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.