Przejdź do treści

Uroczyste podsumowanie Konkursów ogłaszanych przez WFOŚiGW w Łodzi w 2015 roku

Zdjęcie, Uroczyste podsumowanie Konkursów ogłaszanych przez WFOŚiGW w Łodzi w 2015 roku
W dniu 15 grudnia 2015 r. w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, przy ul. Wojska Polskiego 121 odbyła się uroczysta Gala, podczas której zostały podsumowane Konkursy ogłaszane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w 2015 roku: II edycja Konkursu „EkoAktywni”, II edycja Konkursu „Ekologiczny magister i doktor”,V edycja Konkursu „Ekobelfry” za rok szkolny 2014/2015.

Celem II edycji Konkursu "EkoAktywni" było nagrodzenie organizacji pozarządowych i osób fizycznych za działalność na rzecz ochrony środowiska woj. łódzkiego.
Wśród laureatów znaleźli się: Fundacja Jaś i Małgosia oraz Margerita Kahan, Ewa Kuskowska-Piotrowska, Kazimierz Urbanek, Iwona Bogacińska, Tomasz Abratkiewicz, Adam Kotlarski, Przemysław Jadowski i Anna Kamińska.
Pula środków przeznaczona na nagrody w Konkursie wyniosła 60.000,00 zł.

Celem II edycji Konkursu "Ekologiczny magister i doktor" było wyłonienie najlepszych, pod względem naukowym i praktycznym, prac magisterskich i rozpraw doktorskich z dziedziny ochrony środowiska oraz nagrodzenie ich autorów. Konkurs ogłoszony został w dwóch kategoriach: ekologiczny magister i ekologiczny doktor.
Wśród laureatów znaleźli się: Izabela Zając, Dawid Bandzierz, Katarzyna Król-Domańska, Katarzyna Matusiak, Piotr Lenartowicz, Anna Fetraś, Michał Górecki, Karolina Czarny, Łukasz Michalski, Paulina Kołatek, Dominika Ogrodowczyk i Michał Lipian.
Pula środków przeznaczona na nagrody w Konkursie wyniosła 70.000,00 zł.

Celem V edycja Konkursu "Ekobelfry" było wyłonienie i nagrodzenie najbardziej aktywnych nauczycieli, prowadzących działalność na polu edukacji ekologicznej oraz szkół i przedszkoli propagujących tematykę ochrony środowiska, prowadzących działania i rozpowszechniających dobre przykłady w tym zakresie w roku szkolnym 2014/2015. Konkurs został ogłoszony w dwóch kategoriach: Ekobelfer i Ekoszkoła. W każdej z kategorii zgłoszeń można było dokonywać w podkategoriach: przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne oraz szkoły specjalne i ośrodki szkolno- wychowawcze.
Wśród laureatów znalazło się 15 placówek z terenu woj. Łódzkiego oraz następujący nauczyciele: Jadwiga Werner, Marzenna Tokarczyk, Jolanta Nowicka, Anna Żeleszkiewicz, Grażyna Lewińska, Teresa Kotynia, Honorata Pasiewicz,
Emilia Stępień, Katarzyna Węglewska, Katarzyna Ogonowska, Ewa Sputowska, Marta Polit-Wawrzyn, Joanna Ferenc, Marta Supernat, Wiesława Kurcaba, Hanna Zwierzchowska, Marzena Cebulska, Aneta Piontek, Hanna Stefańska, Marta Pałuszyńska
Pula środków przeznaczona na nagrody w Konkursie wyniosła 95.000,00 zł.

Gratulujemy wszystkim laureatom i dziękujemy za udział w naszych konkursach.

Szerszą foto-relację z podsumowania wszystkich Konkursów znajdziecie Państwo na naszym profilu na Facebook
https://www.facebook.com/Wojew%C3%B3dzki-Fundusz-Ochrony-%C5%9Arodowiska-i-Gospodarki-Wodnej-w-%C5%81odzi-243859555652156/ 

Zachęcamy do jego odwiedzenia i polubienia.

 


Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.