Przejdź do treści

Szkoły w Piotrkowie Trybunalskim mają kolejne ekopracownie

Zdjęcie, Szkoły w Piotrkowie Trybunalskim mają kolejne ekopracownie
W dniu 27.11.2015r. w Zespole  Szkolno - Gimnazjalnym  nr 1 miało miejsce uroczyste otwarcie dwóch  ekopracowni dofinansowanych ze środków WFOŚiGW w Łodzi w ramach projektu "Moja wymarzona ekopracownia".

Wśród zaproszonych gości znaleźli się:

  • Pan Andrzej Czapla - Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi,
  • Pani Krystyna Czechowska - Dyrektor Biura WFOŚiGW w Łodzi,
  • Pan Radosław Kaczmarek - Kierownik Referatu Edukacji Urzędu Miasta,
  • Pani Marlena Wężyk - Głowacka - przewodnicząca Rady Rodziców,
  • Proboszcz parafii Miłosierdzia Bożego - ksiądz kanonik Paweł Lipiński.

Otwarcie ekopracowni rozpoczął Dyrektor szkoły Pan Krzysztof Kuczerski powitaniem gości, po czym tradycyjnie nastąpiło przecięcie wstęgi. Następnie głos zabrali przedstawiciele WFOŚiGW w Łodzi oraz PaniMarlena Wężyk - Głowacka.  Uroczyste otwarcie ekopracowni uświetniła pokazowa lekcja  "Ciekawej lekcji chemii", a całość zwieńczyła prezentacja przygotowana przez uczniów szkoły podstawowej.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.