Przejdź do treści

Prezes WFOŚiGW w Łodzi uczestnikiem Gali ecoMade 2015 zorganizowanej przez Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi

Zdjęcie, Prezes WFOŚiGW w Łodzi uczestnikiem Gali ecoMade 2015 zorganizowanej przez Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi
W dniach 19-21 listopada na Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi odbyła się kolejna edycja ecoMade Festival - czyli święta ekologicznej mody i designu.

Głównymi celami, jakie przyświęcały Festiwalowi były:

  • wymiana myśli i doświadczeń dotyczących działań jak najmniej ingerujących w otaczające nas środowisko naturalne i przyrodę,
  • wspieranie działań w sztuce współczesnej związanych z recyklingiem.

Ważnym elementem Festiwalu była Gala ecoMade zorganizowana 20 listopada 2015 r. w Centrum Promocji Mody ASP, podczas której podsumowano pracę tegorocznych eco projektantów.

WFOŚiGW w Łodzi, który dofinansował Festiwal w formie dotacji wynoszącej 82.000 złotych, reprezentowany był przez Prezesa Zarządu Pana Tomasza Łyska.

 

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.