Przejdź do treści

Informacja dla spółdzielni oraz wspólnot mieszkaniowych

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje, iż nie opracowywał i nie ogłaszał żadnego programu priorytetowego z przeznaczeniem dla spółdzielni oraz wspólnot mieszkaniowych na realizację zadań w zakresie usuwania zsypów azbestowych i montażu instalacji systemu z sortowaniem odpadów w budynkach wielokondygnacyjnych. Fundusz nie współpracuje także z żadnymi podmiotami w zakresie modernizacji instalacji zsypowych w mieszkalnych budynkach wielokondygnacyjnych. Z aktualną ofertą Funduszu mogą się Państwo zapoznać bezpośrednio na stronie internetowej www.zainwestujwekologie.pl W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o bezpośredni kontakt z pracownikami Funduszu.
.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.