Przejdź do treści

Kolejne ekopracownie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Łodzi otwarte!

Zdjęcie, Kolejne ekopracownie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Łodzi otwarte!
W ostatnim czasie na terenie województwa łódzkiego zostały otwarte nowe ekopracownie dofinansowane ze środków WFOŚiGW w Łodzi w ramach Konkursu "Moja wymarzona ekopracowania".

Celem Konkursu było wyłonienie najlepszych projektów polegających na utworzeniu szkolnej pracowni na potrzeby nauk przyrodniczych i polepszenie warunków nauczania.

Wśród nowo otwartych ekopracowni znalazły się m.in.:

  • Ekopracownia nauk przyrodniczych "Tulipan" w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym im. gen. Janusza Głuchowskiego w Bełchatowie - kwota dotacji ze środków Funduszu wyniosła 36 000 złotych,
  • ekopracownia "Nasz ekoświat" w Szkole Podstawowej im. Zofii Grzybowskiej w Straszowie - kwota dotacji ze środków Funduszu wyniosła 29 800 złotych,
  • ekopracownia w Publicznej Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Łękach Szlacheckich - kwota dotacji ze środków Funduszu wyniosła 28 600 złotych.

Dzięki wsparciu finansowemu WFOŚiGW w Łodzi szkoły zostały wyposażone m.in w:

  • sprzęt audio video, komputery, tablice multimedialne,
  • meble,
  • estetyczne fototapety,
  • rośliny doniczkowe.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi podczas uroczystości otwarcia ekopracowni był reprezentowany przez Zastępcę Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi - Pana Andrzeja Czaplę.

 

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.