Przejdź do treści

Otwarcie ekopracowni w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Piotrkowie Trybynalskim

Zdjęcie, Otwarcie ekopracowni w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Piotrkowie Trybynalskim
Dnia 24 października 2015 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim dokonano uroczystego otwarcia ekopracowni. To już kolejna ekopracownia sfinansowana ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w ramach Konkursu "Moja wymarzona ekopracownia".

Pracownię wyposażono m.in. w sprzęt multimedialny, urządzenia wielofunkcyjne, materiały służące do badań i doświadczeń w zakresie ochrony środowiska. Całkowity koszt inwestycji wyniósł 34 052 zł. Fundusz dofinansował przedsięwzięcie dotacją w wysokości 30 400 zł.

Podczas uroczystego otwarcia ekopracowni WFOŚiGW w Łodzi reprezentowany był przez Zastępcę Prezesa Zarządu - Pana Andrzeja Czaplę i Dyrektora Biura - Panią Krystynę Czechowską.

 

 

 


Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.