Przejdź do treści

Zapraszamy do składania wniosków w ramach programu priorytetowego "Poprawa jakości powietrza poprzez likwidację niskiej emisji realizowana w ramach Programu KAWKA"

Zdjęcie, Zapraszamy do składania wniosków w ramach programu priorytetowego
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi ogłasza nabór w trybie ciągłym wniosków o dofinansowanie projektów w ramach programu priorytetowego "Poprawa jakości powietrza poprzez likwidację niskiej emisji realizowana w ramach Programu KAWKA".

Pod poniższym linkiem umieszczony został Formularz wniosku z załącznikami niezbędny do aplikowania o środki. Komplet dokumentów składa się z:

  • formularzu wniosku o dofinansowanie,
  • harmonogramu rzeczowo - finansowego zadania,
  • karty planowanego efektu rzeczowego i ekologicznego,
  • oświadczenia Beneficjenta w sprawie spełnienia warunków uzyskania dofinansowania,
  • zbiorczego zestawienia efektów ekologicznych planowanych do osiągnięcia przez Beneficjentów Końcowych,
  • propozycji deklaracji dla Beneficjenta Końcowego.

Wnioski można składać w siedzibie Funduszu w terminie do 30 listopada 2015 r.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.