Przejdź do treści

Zapraszamy do składania wniosków w ramach programu priorytetowego "Poprawa jakości powietrza poprzez likwidację niskiej emisji realizowana w ramach Programu KAWKA"

Zdjęcie, Zapraszamy do składania wniosków w ramach programu priorytetowego
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi ogłasza nabór w trybie ciągłym wniosków o dofinansowanie projektów w ramach programu priorytetowego "Poprawa jakości powietrza poprzez likwidację niskiej emisji realizowana w ramach Programu KAWKA".

Pod poniższym linkiem umieszczony został Formularz wniosku z załącznikami niezbędny do aplikowania o środki. Komplet dokumentów składa się z:

  • formularzu wniosku o dofinansowanie,
  • harmonogramu rzeczowo - finansowego zadania,
  • karty planowanego efektu rzeczowego i ekologicznego,
  • oświadczenia Beneficjenta w sprawie spełnienia warunków uzyskania dofinansowania,
  • zbiorczego zestawienia efektów ekologicznych planowanych do osiągnięcia przez Beneficjentów Końcowych,
  • propozycji deklaracji dla Beneficjenta Końcowego.

Wnioski można składać w siedzibie Funduszu w terminie do 30 listopada 2015 r.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.