Przejdź do treści

Spotkanie informacyjne w sprawie programu priorytetowego "Poprawa jakości powietrza poprzez likwidację niskiej emisji realizowana w ramach programu KAWKA"

Zdjęcie, Spotkanie informacyjne w sprawie programu priorytetowego
W dniu 09 października 2015 r. w Łodzi odbyło się spotkanie informacyjne w sprawie programu priorytetowego "Poprawa jakości powietrza poprzez likwidację niskiej emisji realizowana w ramach Programu KAWKA".

Zastępca Prezesa WFOŚiGW w Łodzi Pan Zbigniew Stasiak oraz pracownicy Funduszu zaprezentowali cele programu oraz omówili procedurę wnioskowania o środki finansowe z NFOŚiGW oraz WFOŚiGW w Łodzi. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego, które wpisują sie w założenia programowe oraz przedstawiciele zakładów energetyki cieplnej działających na terenach tych gmin.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.