Przejdź do treści

Uroczyste otwarcie nowych ekopracowni w Szkole Podstawowej nr 1 i Szkole Podstawowej nr 2 w Żychlinie

Zdjęcie, Uroczyste otwarcie nowych ekopracowni w Szkole Podstawowej nr 1 i Szkole Podstawowej nr 2 w Żychlinie
W dniu 6 października 2015 r. odbyło się uroczyste otwarcie dwóch nowoczesnych ekopracowni na terenie Gminy Żychlin. Nowo powstałe ekopracownie oraz zakupione pomoce dydaktyczne będą z pewnością dobrze wykorzystane zarówno przez uczniów jak i nauczycieli oraz przyczynią się do pogłębienia świadomości ekologicznej wśród osób z nich korzystających.

Pracownia "EKO RAJ" utworzona została  w Szkole Podstawowej Nr 1  w Żychlinie (całkowita wartość zadania wyniosła 38.800 zł, w tym kwota dotacji  z WFOŚiGW w Łodzi 36.700 zł), a "Szkolna Przystań Przyjaciół Przyrody" w Szkole Podstawowej Nr 2 w Żychlinie (całkowita wartość zadania w tym przypadku wyniosła 31.900 zł, a kwota dotacji  z WFOŚiGW w Łodzi to 29.600 zł.). W ramach realizacji programów zakupione zostały m.in.: pomoce dydaktyczne, sprzęty komputerowe, tablice interaktywne, meble, fototapety przyrodnicze oraz rośliny doniczkowe. Ponadto zadania objęły malowanie ścian, wymianę paneli podłogowych i wymianę oświetlenia.

W otwarciu ekopracowni uczestniczył Zastępca Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi Pan Wiesław Łukomski.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.