Przejdź do treści

Akcja "Światło dla klimatu" - Wymień zużytą żarówkę na energooszczędną świetlówkę - 10.10.2015 r.

Zdjęcie, Akcja
Wydział Gospodarki Komunalnej w Departamencie Spraw Społecznych Urzędu Miasta Łodzi zaprasza w dniu 10 października 2015 r. (sobota) od godz. 13.00 do namiotu Urzędu Miasta Łodzi ustawionego w pasażu Schillera w Łodzi. Każdy uczestnik będzie mógł wymienić tylko jedną żarówkę, w zamian otrzyma energooszczędną świetlówkę lub ekologiczny upominek (kalendarz książkowy z opisem dobrych praktyk bądź latarkę energooszczędną).

Kampania skierowana jest do mieszkańców Miasta Łodzi, dzieci, młodzieży i dorosłych, a jej celem jest wzrost świadomości i zmiana postaw konsumentów, odbiorców mediów na bardziej proekologiczne i oszczędnościowe. Projekt współfinansuje Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w ramach edukacji ekologicznej.

Szczegóły nt. projektu "ZIELONY KLIMAT MIASTA ŁODZI - Główna misja: niska emisja" można znaleźć na stronie www.misjaniskaemisja.lodz.pl

 

oraz pod linkami:

 

http://www.czystemiasto.uml.lodz.pl/aktualnosci.php?article_id=1691

http://uml.lodz.pl/miasto/aktualnosci/?news=29361Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.