Przejdź do treści

Obchody 40-lecia Ośrodka "Nadwarciański Gród" w Załęczu Wielkim

Zdjęcie, Obchody 40-lecia Ośrodka
W dniu 3 października 2015 r. w Ośrodku Szkoleniowo – Wypoczynkowym ZHP w Załęczu Wielkim odbyły się obchody Jubileuszowe 40-lecia Ośrodka „Nadwarciański Gród”, podczas których Prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi p. Tomasz Łysek został uhonorowany Najwyższym Honorowym Wyróżnieniem „Niezawodnemu Przyjacielowi” Laską Skautową, jakie harcerze przyznają osobom spoza organizacji za wspieranie ich ruchu. Na ręce Prezesa złożono także podziękowania dla Zarządu i wszystkich Pracowników WFOŚiGW w Łodzi.

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych województwa w tym Wojewoda Łódzki p. Jolanta Chełmińska, Marszałek Województwa Łódzkiego p. Witold Stępień oraz Wiceprzewodnicząca Sejmiku Wojewódzkiego p. Dorota Ryl. Wśród zaproszonych gości byli także Łódzki Kurator Oświaty p. Jan Kamiński, Prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi p. Tomasz Łysek, Dyrektor Regionalnego Centrum Pomocy Społecznej p. Anna Mroczek, przedstawiciele świata nauki reprezentujący Uniwersytet Łódzki w tym prof. dr hab. Romuald Olaczek, władze Powiatu Wieluńskiego, a także cała rzesza instruktorów Związku Harcerstwa Polskiego na czele z Przewodniczącym hm. Dariuszem Supłem i Naczelniczką hm. Małgorzatą Sinicą. Ośrodek "Nadwarciański Gród" nagrodził kilkadziesiąt osób za okazywaną przez 40 lat pomoc w budowie, rozwoju Ośrodka i podniesieniu jego walorów edukacyjnych ze szczególnym uwzględnieniem obszaru priorytetowego jakim jest przyroda i dbałość o środowisko. Wśród nagrodzonych Najwyższym Honorowym Wyróżnieniem "Niezawodnemu Przyjacielowi" Laską Skautową, znalazła się także p. Anna Mroczek Dyrektor RCPS. Medalem 40-lecia został uhonorowany p. Hieronim Andrzejewski Dyrektor Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego. Podczas obchodów Jubileuszowych zaprezentowano działalność Ośrodka, przygotowano wystawy towarzyszące oraz uświetniono uroczystość występami artystycznymi. Ponadto Fundusz był reprezentowany przez P. Wiesławę Szczawińską i p. Ryszarda Książczyka.

Życzymy Dyrekcji i Pracownikom Ośrodka "Nadwarciański Gród" dalszych sukcesów w pracy edukacyjno - wychowawczej.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.