Przejdź do treści

Rozstrzygnięcie pierwszego Konkursu w ramach Programu Priorytetowego: "Przyrodnicze perły województwa łódzkiego" - program rewaloryzacji zabytkowych parków" - II edycja.

WFOŚiGW w Łodzi informuje, iż rozstrzygnięto konkurs o dotacje na zadania z dziedziny Ochrona przyrody i krajobrazu ogłoszony w ramach II edycji Programu Priorytetowego: "Przyrodnicze perły województwa łódzkiego – program rewaloryzacji zabytkowych parków".

Dzięki wsparciu finansowemu Funduszu powstała możliwość przeprowadzenia rewaloryzacji 11 parków. Poniżej zamieszczamy wykaz zadań rozpatrzonych pozytywnie.

Do pobrania:

Wszystkim dziękujemy za udział w Konkursie, a laureatom życzymy udanej realizacji przedsięwzięć.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.