Przejdź do treści

WFOŚiGW w Łodzi na VIII Europejskim Forum Gospodarczym

Zdjęcie, WFOŚiGW w Łodzi na VIII Europejskim Forum Gospodarczym
W dniach 28-29 września 2015 r. w Łodzi odbyła się VIII edycja Europejskiego Forum Gospodarczego. WFOŚiGW w Łodzi wystąpił w tym roku w roli Partnera Głównego Forum.

Organizator Forum - Łódzka Agencja Rozwoju Regionlanego S.A. - przygotował dla uczestników Forum wiele wykładów i paneli tematycznie dostosowanych do hasła tegorocznej edycji Forum, które brzmiało: "Wyzwania Europy -  gospodarka, pieniądze, biznes". Na tegoroczne Forum przybyło wielu znamienitych gości reprezentujących środowiska poselskie, senatorskie,  samorządowe, biznesowe oraz gospodarcze. WFOŚiGW w Łodzi wziął czynny udział w panelu "Rola energetyki odnawialnej i rozproszonej w polskim systemie energetycznym". Jednym z panelistów był Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGw w Łodzi - Bohdan Cezary Dzierżek.

Ponadto nasza instytucja była reprezentowana przez:

  • Prezesa Zarządu - Pana Tomasza Łyska,
  • Zastepcę Prezesa Zarządu - Pana Wiesława Łukomskiego,
  • Dyrektor Biura - Panią Krystynę Czechowską,
  • Pełnomocnika Zarządu ds. Komunikacji Zewnętrznej - Pana Bartosza Domaszewicza,
  • Zastepcę Dyrektora Biura - Panią Ewę Bernacką.

Przez dwa dni trwania Forum na stoisku Funduszu udzielane były informacje dotyczące możliwości dofinansowania wszelkich inwestycji i projektów proekologicznych, jakie oferuje nasza instytucja. Dziękujemy wszystkim za przybycie i za zainteresowanie naszą ofertą.

 


Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.