Przejdź do treści

Konkurs fotograficzny "Piękno ziemi łódzkiej w obiektywie" wsparty przez WFOŚiGW w Łodzi

Zdjęcie, Konkurs fotograficzny
23 września 2015 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim zostały wręczone nagrody w konkursie fotograficznym "Piękno ziemi łódzkiej w obiektywie", który został dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi.

Zwycięzcą konkursu został Pan Marcin Wężyk, zdobywając nagrodę w wysokości 500 zł za cykl zdjęć. II Nagroda w wysokości 300 złotych powędrowała do Pana Janusza Stępińskiego za pracę pt. "Lot o brzasku", zaś III Nagroda w wysokości 200 zł dla Pana Emila Barańskiego za pracę pt. "Pilica o wschodzie słońca". Nagrodę specjalną w wysokości 250 złotych za zdjęcie "Kontrast" Panu  Michałowi Pęczakowi wręczył Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi Pan Andrzej Czapla. Ponadto jury przyznało dwa wyróżnienia dla: Pani Bożeny Gęgotek za pracę pt. "Wiatrak", oraz dla Pana Wojciecha Domagały za pracę pt. "Jesień w Piotrkowie".

Konkurs został zorganizowany dzięki dofinansowaniu ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi na zadanie "Bliżej natury -  edukacja ekologiczna dla Miasta Piotrkowa Trybunalskiego i Powiatu Piotrkowskiego".

Najważniejszym celem konkursu było pokazanie piękna ziemi łódzkiej oraz zachęcenie do bliższego kontaktu z naturą. Organizatorem konkursu była Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim.


Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.