Przejdź do treści

WFOŚiGW w Łodzi Partnerem Głównym VIII Europejskiego Forum Gospodarczego

Zdjęcie, WFOŚiGW w Łodzi Partnerem Głównym VIII Europejskiego Forum Gospodarczego
W dniach 28-29 września 2014 r. w Łodzi będzie miała miejsce kolejna, już VIII edycja Europejskiego Forum Gospodarczego. WFOŚiGW w Łodzi, jak co roku weźmie udział w tym wydarzeniu w roli Partnera Głównego.

 Europejskie Forum Gospodarcze to miejsce spotkań małych, średnich i dużych polskich przedsiębiorstw, które mają okazję wymienić poglądy na temat gospodarki, biznesu oraz nowych trendów, jakie funkcjonują w tych sektorach, Tegoroczne hasło Forum to "Wyzwania Europy - gospodarka, pieniądze, biznes". Na uczestników wydarzenia czeka wiele paneli dyskusyjnych oraz wykładów. W dniu 28 września będzie miał miejsce panel "Rola energetyki odnawialnej i rozproszonej w polskim systemie elektroenergetycznym". W roli jednego z panelistów wystąpi Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi Pan Bohdan Cezary Dzierżek. Serdecznie zapraszamy do udziału w panelu, jak i do odwiedzenia stoiska Funduszu, na którym wszyscy zainteresowani będą mieli okazję do uzyskania informacji na temat działalności samej instytucji i jej oferty finansowej.

Więcej informacji na temta wydarzenia znajdziecie Państwo na stronie:

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.