Przejdź do treści

Nabór wniosków na rok 2015

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje, iż z dniem 15.09.2015 r. wznawia nabór wniosków o udzielenie dofinansowania z dziedziny Ochrona Powietrza (OA). Natomiast z dniem 30.09.2015 r. Fundusz kończy nabór wniosków o udzielenie dofinansowania w formie: pożyczki, pożyczki pomostowej, dotacji, przekazania środków PJB oraz promes wymienionych form dofinansowania, z wszystkich dziedzin składanych w trybie ciągłym.
Wnioski złożone po zamknięciu terminu ich naboru, nie będą rejestrowane i zostaną odesłane Wnioskodawcom bez rozpatrzenia.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.