Przejdź do treści

Przedstawiciel WFOŚiGW w Łodzi prelegentem na konferencji zorganizowanej podczas VI Sieradzkiego Jarmarku Powiatowego

12 września 2015 r. w Starostwie Powiatowym w Sieradzu miała miesjce konferencja popularnonaukowa "Chcę budować".
Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach VI Sieradzkiego Jarmarku Powiatowego, który w tym roku odbył się pod hasłem "Architektura i geodezja". Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi reprezentowany był przez Pana Ryszarda Książczyka z Zespołu Realizacji Umów, który wygłosił prezentację na temat zasad dofinansowania przedsięwzięć ze środków Funduszu.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom konferencji za przybycie i zainteresowanie naszą ofertą.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.