Przejdź do treści

Stoisko WFOŚiGW w Łodzi na Mixerze Regionalnym Łódzkie 2015

Zdjęcie, Stoisko WFOŚiGW w Łodzi na Mixerze Regionalnym Łódzkie 2015
W dniach 5-6 września 2015 r. WFOŚiGW w Łodzi uczestniczył w Mixerze Regionalnym Łódzkie 2015, który w tym roku był zorganizowany na ul. Piotrkowskiej i w Parku Staromiejskim.

Stoisko Funduszu cieszyło się, jak każdego roku, bardzo dużym zainteresowaniem. Na wszystkich odwiedzających czekało wiele ciekawych propozycji programowych w tym m.in. "Zielona energia" prezentująca różnego rodzaju modele urządzeń wykorzystujących energię odnawialną tj. energię wiatru, słońca i wody. Oprócz obejrzenia prezentacji modeli turbin wiatrowych, paneli fotowoltaicznych oraz turbin wodnych można było wziąć udział w wyścigu łódek, samochodzików i robotów zasilanych energią słoneczną. Dzieci i młodzież uczestniczyli także w: konkursach plastycznych, quizach komputerowych oraz konkursie segregacji odpadów. Każdy z uczestników otrzymał EKO - talon uprawniający do udziału w loterii "Koło Fortuny" i otrzymał atrakcyjne nagrody. Pracownicy WFOŚiGW w Łodzi udzielali wszystkim zainteresowanym informacji na temat dofinansowania, jakie potencjalni Beneficjencji mogą pozyskać ze środków Funduszu na realizację proekologicznych projektów.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym stoisko WFOŚiGW w Łodzi i zapraszamy za rok.

 

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.