Przejdź do treści

Konferencja "Razem ku Zielonej Przyszłości- fundusze norweskie i EOG na rzecz edukacji ekologicznej" organizowana przez Ministerstwo Środowiska

Konferencja "Razem ku Zielonej Przyszłości- fundusze norweskie i EOG  na rzecz edukacji ekologicznej" odbędzie się 16 września 2015 r. we Wrocławiu w Hotel HP Park Plaza w godzinach od 9 do 17.

Celem konferencji jest podsumowanie dotychczasowych działań oraz wymiana doświadczeń pomiędzy beneficjentami, a instytucjami zaangażowanymi we wdrażanie funduszy EOG i norweskich.

Konferencja będzie podzielona na trzy bloki tematyczne:

  •     nowatorskie metody edukacji,
  •     edukacja ekologiczna w terenie,
  •     edukacja ekologiczna skierowana do określonych grup odbiorców.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie:

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.