Przejdź do treści

Konferencja "Razem ku Zielonej Przyszłości- fundusze norweskie i EOG na rzecz edukacji ekologicznej" organizowana przez Ministerstwo Środowiska

Konferencja "Razem ku Zielonej Przyszłości- fundusze norweskie i EOG  na rzecz edukacji ekologicznej" odbędzie się 16 września 2015 r. we Wrocławiu w Hotel HP Park Plaza w godzinach od 9 do 17.

Celem konferencji jest podsumowanie dotychczasowych działań oraz wymiana doświadczeń pomiędzy beneficjentami, a instytucjami zaangażowanymi we wdrażanie funduszy EOG i norweskich.

Konferencja będzie podzielona na trzy bloki tematyczne:

  •     nowatorskie metody edukacji,
  •     edukacja ekologiczna w terenie,
  •     edukacja ekologiczna skierowana do określonych grup odbiorców.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie:

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.